Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursanın her semtine ve her bölgesine yetişen profesyonel ekibiyle hızlı ve kolay çözümler sunan bakım onarım teknik servisidir.klima cihazları iç ve dış ortamda değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Klimaların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve krozyon klimanın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca klimanın içerisinde bulunan soğutucu freon gazının işletme basıncının da mevsimlere göre ayarlanması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına senede iki kez bakım yapılması son derece önemlidir.bursa arçelik klima servisi her türlü periyodik bakımınızı yapmaktadır ve sizi en doğru şekilde yönlendirmektedir.
Periyodik bakımı yapılmayan klimalarda;oluşacak sorunlardan bazıları Klimanız sağlıksız hava üretir.Klimanızda hoş olmayan kokular oluşur,Klimanızın kapasitesi ve performansı düşer,Klimanızın enerji sarfiyatı artar,Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz ve partiküller ortamda kalır Klimanızı oluşturan ekipmanlar daha çabuk yorulur ve daha erken arıza yapar,klimanızın kompresörü daha çok ve düzensiz çalışacağından ömrü azalır,Klimanızın drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur,Klimanızın elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur.bursa arçelik klima servisi tüm bu arızaları önüne geçebilir ve dilerseniz her yıl düzenli bakımınız bizim tarafımızdan yapılabilir.
Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici bursa arçelik klima servisi ekibimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey klimanızı bursa arçelik klima servisi yani bizlere yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.bursa arçelik klima servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.Servisimiz %100 müşteri memnuniyeti ve güvenilir teknik servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine bursa arçelik klima servisi olarak hizmet etmektedir.