Bursa Arçelik Ankastre Servisi

bursa arçelik ankastre servisi

bursa arçelik ankastre servisi

Bursa Arçelik Ankastre Servisi

bursa arçelik ankastre servisi  güvenilir hizmet ve tam kadro ekipmanlarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. hızlı ve zamanında çözüm için bursa Arçelik ankastre servisini arayabılırsınız.bursanın her semtine ve her bölgesine uzman ekibiyle anında ve kolay çözümler sunan bakım onarım yapan teknik servistir

ankastre mutfaklarda yer alan kapsamlı cihazlardır bizler bursa  arçelik  ankastre servisi olarak siz değerli müşterilerimizin sorunlarını zamanında çözüyor ve  gereken bilgilendirmeyi yapıyoruz Malzeme ve işçilik konusunda güvenebileceğiniz teknik servis hizmetlerini 7 / 24 yapmaktayız.Servisimiz özellikle  hijyen konusuna çok önem vermekte ve titizlikten ödün vermemektedir. Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır. Firmamız garantisi bitmiş  cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir. Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır. Garantisi bitmiş  tüm ürünler için yapılan Servis işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

bursa  arçelik  ankastre servisi gelişmiş müşteri takip sistemimiz sayesinde cihazlarınıza daha önce yapmış olduğumuz müdahaleler kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede cihazınızın daha önce değişen parçaları ve yapılan işçilikleri takip edebilmekteyiz. Bu sayede size daha iyi hizmet verebilmekteyiz. Servis İhtiyaçlarınıza En Kaliteli ve Hızlı Çözümleri Sunuyoruz bize her zaman ulaşabilirsiniz.Bizimle iletişim kurmak için lütfen hemen bursa  arçelik  ankastre servisi merkezimizi arayarak irtibata geçiniz.